iteam
Grandfjæra 22A
6415 Molde
71 11 96 06

Rosenes by

Rosenes by, fotballens by og fylkeshovedstad i Møre og Romsdal fylke. Molde er både kommune og by i Møre og Romsdal fylke, og med sine 32 000 innbyggere den nest største byen i fylket. Molde er omkranset av høye vakre fjelltopper som kalles Moldepanoramaet.

Byen er blant annet kjent for Molde International Jazz Festival, eller Moldejazz, som har vært avholdt årlig siden 1961, og dermed er Norges eldste jazzfestival. Og man kommer heller ikke utenom Molde Fotballklubb (MFK) som skilter med 4 eliteserieseire og 4 cupseire, og flere kamper spilt i både Champions League og Europa League.

Jo Nesbø, Ane Brun, Kjell Inge Røkke, Kjell Magne Bondevik og Ragnhild Mowinckel er noen kjente navn som har vært med og satt Molde på kartet. Næringslivet i Molde er sterkt innen industri, handel og service, landbruk og turisme. Noen av hjørnestensbedriftene er Glamox, Brunvoll, Bussbygg og National Oilvell Varco.

Medarbeidere

Anne Jorun Frostad

Senior IT-Konsulent

40214408

anne.jorun.frostad@iteam.no

Björn Duwe

IT-Konsulent

93640179

bjorn.duwe@iteam.no

Frank Naas Ødegård

IT-Konsulent

92801167

frank.odegard@iteam.no

Frank Rødseth

Business Controller

47867001

frank.rodseth@iteam.no

Gaute Natland-Vik

Senior Driftkonsulent

91199966

gaute.natland-vik@iteam.no

Hans Dagfinn Romuld

Senior Salgskonsulent

99214521

hans.dagfinn.romuld@iteam.no

Ivar Myhre

IT-Konsulent

99399800

ivar.myhre@iteam.no

Kamil Lopuszynski

IT-Konsulent

46384196

kamil.lopuszynski@iteam.no

Kim Hjelset

Teamansvarlig Kundeservice

95937020

kim.hjelset@iteam.no

Klaus Barsten

Senior Systemkonsulent

95787429

klaus.barsten@iteam.no

Lars Øther

Senior Systemkonsulent

99214522

lars.other@iteam.no

Lars Svingen

IT-Konsulent

92477575

lars.svingen@iteam.no

Linn Lyngstad Prytz

Leveransekoordinator

99628105

linn.prytz@iteam.no

Linn Torsetnes Brudeseth

Markedsleder Content

98859100

linn.brudeseth@iteam.no

Odd Arne Hauge

Driftsansvarlig Datasenter

90509898

odd.arne.hauge@iteam.no

Pål Innvik

Leder Møre

93409864

pal.innvik@iteam.no

Paul Haga

IT-Konsulent

99214524

paul.haga@iteam.no

Peder Ivar Iversen

Teamansvarlig salg

99214500

peder.ivar.iversen@iteam.no

Per Magne Sommernes

IT-Konsulent

98441597

per.magne.sommernes@iteam.no

Per Olav Inderhaug

Salgskonsulent

99214505

per.olav.inderhaug@iteam.no

Roy Arne Sekkeseter

Leder Innesalg

48094388

roy.arne.sekkeseter@iteam.no

Roy Tore Sandnes

Rådgiver

99214511

roy.tore.sandnes@iteam.no

Rune Digernes

IT-Konsulent

99214502

rune.digernes@iteam.no

Simon Skotheimsvik

Senior Systemkonsulent

91123260

simon.skotheimsvik@iteam.no

Svein Misfjord

Senior Salgskonsulent

98233091

svein.misfjord@iteam.no

Terje Gangstad

Senior Systemkonsulent

99214512

terje.gangstad@iteam.no

Terje Haug

Senior Systemkonsulent

97113330

terje.haug@iteam.no

Trond Mahle

Teamansvarlig Forretningssystemer

95999744

trond.mahle@iteam.no

Trude Hestad

Leder Økonomi

90095555

trude.hestad@iteam.no

Rull til toppen