iteam
Kongensgate 51
8514 Narvik
79 00 50 00

Malmbyen

Ved foten av Fagernesfjellet innerst i Ofotfjorden i Nordland ligger alpinbyen Narvik med sine 14.000 innbyggere. Som utskipningshavn for jerngruvene i Nord-Sverige har Narvik alltid vært tett knyttet opp mot verdenssamfunnet. Byen vokste fram rundt store investeringer i jernbane og infrastruktur som knyttet Narvik til Sverige ved starten av århundreskiftet.

Malmeksporten førte til at Narvik kom i stormaktenes søkelys ved utbruddet av andre verdenskrig. 9. april 1940 ble byen invadert av tyskerne, en storstilt alliert innsats drev tyskerne på flukt, men byen lå bokstavelig talt i ruiner.

Opp av asken reiste Narvik seg i etterkrigstiden til å bli et viktig logistisk knutepunkt i nord med sine isfrie handelsveier over sjø, vei og jernbane. Og et senter for teknologi og ingeniørutdannelse i Nord.

Store investeringer innen fornybar energi er i ferd med å skape en ny grønn industriell æra i Narvik. Og den ville ideen om å arrangere VM i alpint i 2027 er i ferd med å sette Narvik på verdenskartet igjen.

Medarbeidere

Aleksander Boltås

Senior systemkonsulent

97667638

aleksander.boltas@iteam.no

Anders Larsen

Senior forretningsutvikler

98882966

anders.larsen@iteam.no

Andreas Eidissen

Teamleder Skytjenester

90113155

andreas.eidissen@iteam.no

Bjørn Sivertsen

Teamleder havbruk

90827112

bjorn.sivertsen@iteam.no

Daniel Åseng

IT-konsulent

41849351

daniel.aseng@iteam.no

Dmitry Romov

Utvikler

40575185

dmitry.romov@iteam.no

Eirin Lillebo

Økonomikonsulent

79005112

eirin.lillebo@iteam.no

Finn Haukebøe

Leder Produktutvikling

92809195

finn.haukeboe@iteam.no

Fredrik Munkvold

Systemkonsulent

97789479

fredrik.munkvold@iteam.no

Hilde Myrland

Administrasjonssekretær

99271902

hilde.myrland@iteam.no

Iselin Skaanevik

Systemkonsulent

94875163

iselin.skaanevik@iteam.no

Janne Martinussen

Regnskapssjef

91527025

janne.martinussen@iteam.no

Joakim Pedersen

It-konsulent

joakim.pedersen@iteam.no

Jon Remy Jacobsen

Driftssjef / Teamleder Kundeservice

92662622

jon.jacobsen@iteam.no

Julie Gjengstø Johansen

Kundeutvikler

92653446

julie.gjengsto@iteam.no

Katrine Raupp Hansen

Økonomikonsulent

91393147

katrine.hansen@iteam.no

Lars Ivar Simonsen

Konsernsjef / CEO

91803345

lars.ivar.simonsen@iteam.no

Marcus Foshaug

Systemkonsulent

95762875

marcus.foshaug@iteam.no

Marita Ingebrigtsen

Økonomikonsulent

48065200

marita.ingebrigtsen@iteam.no

Martin Bang

Systemkonsulent ASP

45514151

martin.bang@iteam.no

Ørjan Torsteinsen

Teknisk direktør / CTO

97532596

orjan.torsteinsen@iteam.no

Richard Brasetvik

Systemkonsulent - Lærling

41066991

richard.brasetvik@iteam.no

Richard Solvang

Systemkonsulent

45066628

richard.solvang@iteam.no

Roger Garfjell

Senior Systemutvikler

95183848

roger.garfjell@iteam.no

Ronny Andrè Løkken

Systemkonsulent

79005113

ronny.lokken@iteam.no

Roy Boquist Hestdahl

Salgsleder

90795317

roy.hestdahl@iteam.no

Sondre Carlyle Åmo

Systemkonsulent

46798990

sondre.aamo@iteam.no

Stig-Roland Knutsen

Systemkonsulent

90733149

stig-roland.knutsen@iteam.no

Torgeir Fagerjord

Senior Systemkonsulent

90594455

torgeir.fagerjord@iteam.no

Torje Garnes Anderson

Systemkonsulent

41544151

torje.garnes@iteam.no

Trond-Vegar Johansen

Senior Systemkonsulent

97706261

trond.johansen@iteam.no

Rull til toppen