iteam
Ruseløkkveien 34
0250 Oslo
79 00 50 00

Tigerstaden

Innerst i Oslofjorden ligger Oslo, en grønn og moderne by med over 680 000 innbyggere. Byens historie går 1000 år tilbake, og har vært Norges hovedstad siden landet fikk egen grunnlov i 1814.

Oslo er en av Europas raskest voksende storbyer, og vies stadig spalteplass i store internasjonale medier, hvor det ofte er den nyskapende arkitekturen, de fantastiske museene og de trendy nabolagene som trekkes fram.

I tillegg til alle de som har valgt å bosette seg her, tiltrekker byen også en betydelig mengde turister. Oslo hadde i 2019 nærmere 5,5 millioner gjestedøgn ved hotellene, noe som tilsvarer 21,3% av hele landet.

Med en kjøpekraftig befolkning og stor turisttrafikk er varehandelen betydelig. Og det er tjenesteyting i vid forstand (varehandel, samferdsel, bank / forsikring, offentlig og privat tjenesteyting mm) som utgjør storparten av byens næringsliv, målt etter antall sysselsatte. De som føler at det kan bli litt trangt i gatene i Oslo, har helt rett. For Oslo er ikke bare Norges mest folkerike by, det er også Norges minste fylke i areal.

Medarbeidere

Andreas Dahle Grønvold

Systemkonsulent

90040605

andreas.gronvold@iteam.no

Ketil Neteland

Sr. Forretningsutvikler

47507699

ketil.neteland@iteam.no

Kjetil Strand

Markedsdirektør / CMO

91369447

kjetil.strand@iteam.no

Leif-Erik Stormoen

Senior systemkonsulent

90821357

leif-erik.stormoen@iteam.no

Mathias Johnsen

Finance Manager

90214981

mathias.johnsen@iteam.no

Per-Kristian Stoltenberg

Leveranseansvarlig

98218002

per-kristian.stoltenberg@iteam.no

Tom Sørlundsengen

Systemkonsulent Media

91322011

tom.sorlundsengen@iteam.no

Vidar Kyvik Gulliksen

CFO

92699599

vidar.gulliksen@iteam.no

Rull til toppen