iteam
Olav Tryggvasons gate 2B
7011 Trondheim
79 00 50 00
Nidaros Data
Fjordgata 46
7010 Trondheim
73 51 88 00

Norges beste studentby

Trondheim, med sine 207 595 trøndere er den 3. største bykommunen i landet. Bysenteret finner du flott plassert mellom Nidelven og Trondheimsfjorden. Byen ble etablert så tidlig som 997 av Olav Tryggvason, og er i dag sentrum for høyere utdanning med NTNU, som er Norges største universitet.

Man kan ikke besøke Trondheim uten å legge merke til vakre Nidarosdomen, Norges nasjonalhelligdom, som ligger midt i hjerte av byen. Nidarosdomen er Norges mest sentrale kirke, pilegrimsmål, signingskirke av de kongelige og Olav den helliges gravkirke.

Idrett, kultur og musikk har godt fotfeste i byen. Alle har vi hørt Rosenborgsangen en gang eller to; en hyllest til fotballaget som har fostret mange nasjonale og internasjonale fotballstjerner. Rockheim, det nasjonale museet for populærmusikk, samler inn, tar vare på og videreformidler populærmusikk fra 1950 tallet og frem til i dag. Kanskje ikke rart at museet ble lagt hit, for listen med musikere som har sitt opphav i Trondheim er lang.

Havbruksnæringen står sterkt i Trøndelag, etter å ha opplevd betydelig vekst de senere årene. Forskning- og bedriftsmiljøer innen petroleum vokser også frem. Reiseliv og handelsbransjen er også sterk representert i byens næringsliv, og flere dagligvarekjeder har sett dagens lys nettopp her i Trondheim.

Medarbeidere

Alexander Lund

Systemkonsulent

92213779

alexander.lund@iteam.no

Anders Vevelstad

Account manager

95444258

anders.vevelstad@iteam.no

Bent Garlimo

Systemkonsulent

98109894

bent.garlimo@iteam.no

Erlend Volden

Systemkonsulent - lærling

48248476

erlend.volden@iteam.no

Rolf Schjetne

Teamleder Montør

92615406

rolf.schjetne@iteam.no

Thomas Allisson

Teamleder Trondheim

98850462

thomas.allisson@iteam.no

Thomas Hansen

Bedriftskonsulent

93406010

thomas.hansen@iteam.no

Thor Hammervold

Systemansvarlig innkjøp HW/SW

41465291

thor.hammervold@iteam.no

Vegard Waldal

Innkjøpsansvarlig HW/SW

99618888

vegard.waldal@iteam.no

Rull til toppen