iteam
Frolandsveien 6
4847 Arendal
452 59 010

Nordens Venedig

Skjærgårder og saltvann. Arendalsuka og kulturliv. Arendal – en av Norges vakreste kystperler som historisk sett har vært en sjøfartsby, har fortsatt sterke relasjoner til havet da næringslivet fortsatt består av mange bedrifter som holder på med olje, gass og offshoreindustri.

Visste du at Arendal er den kommunen i landet hvor det er registrert funn av flest ulike arter sommerfugler? Det er kanskje ikke tilfeldig at så mange kreative og engasjerte næringslivsledere har sitt opphav fra denne vakre plassen.

I dag er Arendal Agders nest største by med nesten 45 000 innbyggere hvor nærmere 40 prosent av regionen jobber innen tjenesteytende næringer, i tillegg til sterk tilstedeværelse i industri og bergverk.

Medarbeidere

Alexander Gnauck

Konsulent

91870167

alexander.gnauck@iteam.no

Anders Guttormsen

HR-sjef / CHRO

91627477

anders.guttormsen@iteam.no

Børge Botterli

Konsulent

91600622

borge.botterli@iteam.no

Christian Daland

Konsulent

90966227

christian.daland@iteam.no

Emil Visdal

Konsulent

46684220

emil.visdal@iteam.no

Fredrik Haslund

Systemkonsulent

90553036

fredrik.haslund@iteam.no

Kjell-Erik Ruud

Kundeansvarlig

91169675

kjell.erik.ruud@iteam.no

Pål Strat Sandnes

Konsulent

48077089

paal.sandnes@iteam.no

Robert Systad

Konsulent

95027530

robert.systad@iteam.no

Sander Klausen

Konsulent

48183924

sander.klausen@iteam.no

Sveinung Ose Omnes

Konsulent

47663260

sveinung.omnes@iteam.no

Tor Inge Nilsen

Kundeansvarlig

91754179

tor.inge.nilsen@iteam.no

Tor Olav Pedersen

Kundeansvarlig

90562411

tor.olav.pedersen@iteam.no

Trond Marius Gabrielsen

Avdelingsleder Salg

95041356

trond.marius.gabrielsen@iteam.no

Rull til toppen