iteam
Stabburshaugen 5
5460 Husnes
53 47 22 00

Gjestfrihetens havn

I Kvinnherad kommune, ved innseilingen til Hardangerfjorden, finner du tettstedet og regionsenteret Husnes, som med sine 2155 innbyggere faktisk er det største tettstedet i kommunen.

Hjørnestensbedriften er Hydro Husnes, men i tillegg til å være et industristed er også Husnes et skole-, handels- og servicesenter. Husnes har vokst seg fra å være en litt «vill vest» bygd, til en mer inkluderende, nyskapende og urban bygdeby. Beliggenhet nær både fjell og fjord gir grobunn for et mangfold av aktiviteter innen friluftsliv og idrett.

Båtturistene vil nok helt sikkert vite hvor de finner Husnes båthamn. Denne har flere ganger vunnet prisen for beste gjestehamn i en landsdekkende og prestisjetung konkurranse.

Men også på musikk- og kulturfronten har Husnes mye å by på, og de sier selv at det er få bygder som har fostret frem flere rockeartister og band enn dem.

Som et samfunn bygd opp rundt industrivirksomhet, ble Husnes fort vant med innflytting og fraflytting, og denne historien preger fortsatt samfunnet i dag på en positiv måte. Husnes er ikke bare et samfunn med stor aksept for nye innbyggere uansett hvor de kommer fra, men også et samfunn åpent for nyskaping og fremtidsrettet tenking.

Medarbeidere

Donatas Vendzelis

IT-konsulent

47971805

donatas.vendzelis@iteam.no

Eivind Magnus Hvidevold

IT Konsulent

92678423

eivind.hvidevold@iteam.no

Even Røssland

IT Konsulent

53472200

even.rossland@iteam.no

Fabian Ruud

IT-konsulent

93018184

fabian.ruud@iteam.no

Gaute Lund

Senior IT-konsulent

97008200

gaute.lund@iteam.no

Jan Ove Prestnes

Senior IT-konsulent

95768166

jan.ove.prestnes@iteam.no

Merete Moe Røssland

Kontor/regnskapsmedarbeider

90917485

merete.moe.rossland@iteam.no

Ørjan Bauge

IT-konsulent

97529721

orjan.bauge@iteam.no

Øystein Torvund

Utvikler

48344645

oystein.torvund@iteam.no

Raymond Støle

Avdelingsleder

40051260

raymond.stole@iteam.no

Roar Gjøsæter

Utvikler

90985257

roar.gjosaeter@iteam.no

Svein Arne Olderkjær

Senior utvikler

95913456

svein.arne.olderkjaer@iteam.no

Terje Røssland Nes

Økonomisjef/CFO

48207084

terje.nes@iteam.no

Tor Hveem

Senior IT-konsulent

99422646

tor.hveem@iteam.no

Rull til toppen